Artikuj

 • Dieta japoneze është mjaft e thjeshtë, por në të njëjtën kohë shumë efektive: efekti i dietës, rregullat themelore për humbjen e peshës në një dietë japoneze, duke u përgatitur për një dietë japoneze, menu për 14 ditë, dilni nga dieta japoneze.
  21 Korrik 2021
 • Çfarë të zgjidhni: dietë apo ushqim të duhur? Si shkon humbja e peshës me ushqimin e duhur? Receta për pjata të shëndetshme dhe të shijshme.
  12 Qershor 2021
 • Proteina është ndërtuesi kryesor i indeve muskulore, pjesëmarrëse në shumë procese në trup. Kjo dietë duhet të shoqërohet me aktivitet fizik, dhe menuja, përveç proteinave, duhet të përmbajë yndyrna dhe karbohidrate, por në sasi të vogla.
  4 Qershor 2021
 • Si të humbni peshë brenda një jave, shumë njerëz mbipeshë do të dëshironin të dinin. Rezulton se kjo nuk është aspak e vështirë, thjesht duhet të përdorni rekomandimet dhe të shprehni dietat.
  4 Qershor 2021
 • Reduktimi i yndyrës në dietë çon në humbje peshe - e garantuar nga dieta "Favorite". Sa mund të humbni peshë do të tregohet nga rishikimet dhe rezultatet e atyre që kanë humbur peshë. Rekomandimet e dietës (çfarë mund të hani dhe pini) janë planifikuar për çdo ditë.
  4 Qershor 2021
 • Dietë hikërror për 14 ditë - një menu se si të humbni peshë në hikërror, dietë hikërror për humbje peshe për 14 ditë, çfarë mund të hani me një dietë hikërror, menu dietë hikërror për 2 javë, si të dilni nga një dietë hikërror, pro dhe kundër të një diete hikërror.
  30 Dhjetor 2020