Përvoja e përdorimit Black Latte

Të qenit mbipeshë janë shumë vajza. Margot nga Napoli nuk bën përjashtim. Për disa vjet, ajo pa sukses u përpoq të humbte paund shtesë dhe Black Latte e ndihmoi atë për këtë. Margarita ndau përvojën e saj me laten me qymyr.

Kam ëndërruar të futem në biznesin e modelimit

Margot piu Black Latte për të humbur 7 kilogramë

"dreamndrra ime që nga fëmijëria është të jem model dhe të shfaqem në revista me shkëlqim. Me rritjen time ishte vërtet e mundur të hyja në biznesin e modelimit, dhe unë seriozisht fillova të mendoj se si ta arrij qëllimin tim. Unë jam i gjatë, 178 centimetra, Unë kam një fytyrë të bukur dhe në përgjithësi jam tërheqëse. Unë gjithmonë kam shikuar bukuritë nga pasarela dhe kam ëndërruar të eci si ato.

Në moshën shtatëmbëdhjetë vjeç, fillova humbjen time aktive të peshës në mënyrë që të filloja një karrierë në biznesin e modelimit pas largimit nga shkolla. Shifra ime dukej normale, por për biznesin e modelimit duhej të humbja peshë deri në 53 kilogramë. Pesha ime në atë kohë ishte 65 kilogramë, kur u thashë miqve të mi se doja të dobësohesha, ata më quanin të çmendur, por mua nuk më interesonte. Humbja e peshës në 60 kilogramë nuk ishte e vështirë për mua.

Sigurisht, më duhej të hiqja dorë nga pijet e ëmbla, të yndyrshme dhe me niseshte, akoma të kripura si kola dhe të kaloja në ushqimin e duhur. Për mua, një dietë e tillë ishte vetëm një plus, sepse për modelet për të ngrënë mirë do të thotë të mbash rininë dhe bukurinë e tyre për një kohë të gjatë.

Gjëja më e vështirë për mua ishte të humbja peshë nga 60 në 53 kilogramë të lakmuar. Nuk ishte më e mundur të rindërtohej dieta, pasi ishte absolutisht e saktë dhe përfshinte vetëm ushqimet më të nevojshme. Pastaj vendosa të përdor produkte hollimi dhe zgjodha Black Latte për veten time.

Kam humbur 7 kilogramë me Black Latte

Kam porositur një latte hollimi me qymyr në internet.Rezultati i humbjes së peshës MargotÇmimi doli të jetë i arsyeshëm, madje edhe më i lirë se shumë mjete të tjera. Kam pirë Latte të Zezë një herë në ditë, u përpoqa ta bëja në mëngjes. Shija e saj është mjaft e këndshme, e ngjashme me kafenë e zakonshme, por për gjithçka ka një aromë të kokosit dhe erëzave.

Udhëzimet përshkruajnë në detaje se si të përdorin mjetin, nuk ka asgjë të vështirë për t'u përdorur. Pasi piva pije, më pëlqeu të shkoja pak në tualet, rreth të njëjtave ndjesi si pas kafes së rregullt.

Çdo ditë hipja në peshore dhe peshoja veten. Tri ditët e para, asgjë nuk ndryshoi, por ditën e katërt vura re se pesha ulej në mënyrë të vazhdueshme me një kilogram. Në total, deri në fund të javës shpëtova edhe 2 kilogramë të tjerë, dhe në fund të kursit humba peshë në rezultatin e dëshiruar.

Një pako me qymyr latte zgjati plot tre javë. Unë mendoj se nëse do të kisha nevojë të humbja më shumë kile, atëherë mund të blija një paketë të dytë, por isha plotësisht i kënaqur me rezultatin tim.

Nga avantazhet, unë gjithashtu mund të theksoj faktin që puçrrat e mia janë zhdukur. Paketimi thotë se Black Latte pastron trupin dhe gjithashtu përmirëson gjendjen e lëkurës. Premtimet funksionuan, lëkura ime me të vërtetë dukej më mirë.

Kam përmbushur ëndrrën time - unë isha i ftuar në një revistë për të xhiruar. Tani punoj me agjentë dhe herë pas here marr oferta të mira.

Fillova të fitoj para të denjë, më pëlqen vetja dhe ndihem e lumtur. Tani edhe më shumë burra më kushtojnë vëmendje, në punën time dhe në jetën time të thjeshtë, unë dëgjoj komplimente çdo ditë.

Pas marrjes së pijeve, pesha nuk më është kthyer, unë vetëm vazhdoj të mbaj veten në formë. Unë e rekomandoj këtë ilaç për këdo që dëshiron të humbasë peshë dhe të arrijë diçka në jetë, si unë. Rruga është e hapur për vajzat e holla sot pothuajse kudo. Uroj që të gjithë të qëndrojnë të hollë dhe të bukur. "